Teplota prostředí při chovu křepelek

Jaká je optimální teplota při chovu křepelek? Jaké minimální a maximální teploty křepelky vydrží? Při jakých teplotách japonské křepelky snášejí vajíčka? Od 4. týdne je ideální teplota při chovu křepelek 20 až 22 ℃. Pokud chcete mít optimální snášku, měli byste křepelky chovat v teplotním rozmezí 18 až 24 °C. Když jde teplota pod 18… Pokračovat ve čtení Teplota prostředí při chovu křepelek

První týden života uměle odchovaných kuřat (slepice)

Základní informace: pod zdrojem tepla má být teplota 32 C, první den krmit šrotem pak speciálním krmivem. Po vylíhnutí necháme kuřata v líhni oschnout. Z líhně je odebíráme vždy po několika kusech, abychom jí zbytečně neotevírali. Kuře může být v dolíhni klidně i 24 hodin bez potravy a vody.

Umělé líhnutí husích vajec

Základní a aktualizované informace o líhnutí housat. Hlavní témata: sběr vajec, skladování vajec pro líhnutí, příprava na vložení do inkubátoru, nasazování vajec do umělé líhně, teplota v průběhu skladování, zahřívání a líhnutí vajec, vlhkost během inkubace hus, ochlazování husích vajec při líhnutí, otáčení vajec při umělé inkubaci, prosvěcování vajec, líhnutí housat, a …poznámky.